Praca

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy do pracy  na stanowisko :

Doradca finansowy

Zakres obowiązków :

  • obsługę klientów w biurze oraz terenie,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez wysoką jakość obsługi,
  • aktywną sprzedaż produktów bankowych oraz pozabankowych,
  • realizowanie założonych celów sprzedażowych

  • Od Kandydata oczekujemy :

  • doświadczenia zdobytego w branży finansowej w obsłudze klienta i aktywnym pozyskiwaniu klientów (mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku),
  • nastawienia na cel i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętności zarządzania własnym czasem pracy i wyznaczania priorytetów,
  • umiejętności budowania długofalowych relacji z klientami i partnerami biznesowymi,
  • dużych umiejętności adaptacji i dostosowania do zmieniających się warunków,
  • wykształcenia min. średniego,
  • chęci nawiązania długotrwałej współpracy,
  • umiejętności obsługi pakietu MS Office.

  • Oferujmy :

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe (stałe) + atrakcyjny system prowizyjny,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • ciekawy system szkoleń,
  • dostęp do pakietu socjalnego (pakiet medyczny, karta Multisport, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe).

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy : biuro@kk.bytom.pl

    Informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami